GameButiq bünyesinde uygulama ve oyunları barındıran, üyelik bazlı bir platformdur. haftalık ödeyeceğiniz ücretler ile, dünya çapında popüler yüzlerce Android oyun ve uygulamasına erişim sağlarsınız.

Ayarlar bölümünden ‘’Üye Ol’’ seçeneğini tıklayıp, yönlendirmeleri takip ederek, ya da bir oyun seçip, ‘’Yükle’’ dedikten sonra yönlendirmeleri takip ederek üye olabilirsiniz.

Deneme süresi 7 gün geçerlidir. Deneme süresi için kayıt yaptırmanız halinde, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Deneme süresi sonunda, ödemeli üyeliğiniz otomatik olarak başlar. Devam etmek istemiyorsanız, 7 günlük süre zarfında üyeliğinizi iptal etmeniz gerekir.

Kredi kartı veya mobil ödeme yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz haftalık olarak, tanımladığınız kredi kartınızdan veya cep telefonu hattınızdan tahsil edilecektir.

Evet, GameButiq, Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenlik Standardına (PCI DSS) tabiidir.

Çünkü Wirecard, GameButiq’in altyapı sağlayıcısıdır.

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra, dilediğiniz uygulamayı ve oyunu cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bunun için internet bağlantınızın da sağlanmış olması gerekir.

Aktif üyelik süreniz boyunca, dilediğiniz kadar uygulamayı ve oyunu indirebilir, kullanabilirsiniz.

Uygulama ve oyunların her biri, ortalama olarak 40 MB büyüklüğündedir. Cihazınızda örneğin 2 GB yeriniz var ise, yaklaşık olarak 50 tane oyun/uygulama indirebilirsiniz.

GameButiq içerisinde, menüye girip, ‘’Uygulamalarım’’ seçeneğini tıklarsanız, yüklemiş olduğunuz tüm uygulama ve oyunların listesine erişebilirsiniz.

GameButiq üzerinden kaldırmak istediğiniz oyun ya da uygulamaya giderek, ‘’Aç’’ butonu üzerindeki üç noktaya tıklayın ve ‘’Kaldır’’ opsiyonunu seçin. İlgili oyun/uygulama cihazınızdan kaldırılacaktır.

Oyun/uygulama indirme hususunda sıkıntı yaşıyorsanız, aşağıdaki noktaları dikkate alınız:

1) Cihazınızın belleğini kontrol ediniz. Yeterli alan yok ise, uygulama ve oyunların indirilmesi işlemi gerçekleşmeyecektir.
2) Bağlantınızı kontrol ediniz. Kötü bir bağlantı, indirme işleminin tamamlanması önünde bir engel teşkil edebilir.
3) Cihazınızın GameButiq üzerinden yüklemelere izin verdiğinden emin olunuz. Bunun için, ayarlara girip, cihazınızın modeline gore ‘’Güvenlik’’ ya da ‘’Uygulamalar’’ bölümünden ‘’Bilinmeyen Kaynaklar’’ seçeneğini tıklamanız gerekecektir.

Üyelik iptali için BURAYA tıklayınız ve yönlendirmeleri takip ediniz.

Hayır. Üyeliğinizi iptal ettikten sonra, yüklemiş olduğunuz uygulama ve oyunları kullanamazsınız.

Lütfen team@gamebutiq.com adresine e-posta gönderiniz.

İletişim


Desteğe ihtiyacınız varsa, team@gamebutiq.com adresine email göndermeniz yeterli.